Společně se skrz mé řádky vydáme na magickou cestu nejenom kolem světa, ale také lépe poznáme sami sebe.

O co jde?

Neobyčejný příběh obyčejné dívky vás vezme nejenom na cestu kolem světa, ale také na cestu do nitra duše, která nám ukáže, jak je důležité spojit se se svou intuicí, překonat svůj strach a hledat pravdu sám v sobě.

Recenze

… aneb co o knížce říkají ostatní

ROZHOVOR O KNÍŽCE:

Kdo jsem?

Jsem cestovatelka, snílek a milovnice přírody. Život mě zavál až do Brazílie, kde se učím od nespoutané Matky Země. Věřím, že je potřeba vracet se zpátky k jednoduchosti a radosti a navracet tak více harmonie do našich životů.

Každý z nás má svůj příběh

A já se s vámi rozhodla sdílet ten svůj. Mým záměrem je sdílet můj pozitivně naladěný pohled na svět. Chci vás tím podpořit k tomu, aby jste se nebáli vydat se na cestu svého srdce, ať už je ta cesta jakákoliv. A i kdyby to mělo alespoň jedné osobě vyloudit úsměv na tváři, tak to splnilo svůj účel.

stáhni si ukázku zdarma!

Cesta zpátky k sobě

Stáhni si ukázku zdarma a začti se do poutavého příběhu!

„Magie je všude kolem nás a

jedině když na ni

začneme věřit, tak ji uvidíme“

Není to však nic nadpřirozeného, ani nic složitého. Opravdová magie se nachází v kráse a jednoduchosti. Stačí se jen podívat se do přírody a pozorovat. Bzučení včel, zpěv ptáčků, vůně po dešti….

Dostávej novinky

Přihlaš se, aby ti nic neuteklo!

Newsletter

Zapiš se do newsletteru, aby ti nic neuniklo! Budeš tak vědět jako první o všech novinkách a aktualitách. Z newsletteru se můžeš kdykoliv odhlásit 🙂

Obchodní podmínky

Podívej se na video o knížce Cesta zpátky k sobě!

PŘEČTI SI VÍCE

ČLÁNKY Z BLOGU

a mnohem více